VESTI: U toku 11. Međunarodni kamp za mlade lidere u dijabetesu u Novoj Pazovi • Podela besplatnih autosedišta za decu: U četvrtak u Beloj zgradi u Staroj Pazovi od 11 do 12 deca iz Stare Pazove i Golubinaca i u petak u Domu kulture u Novim Banovcima od 13 do 14 za decu iz Podunavlja • Otvoren Second hand bazar u Parohijskom domu Slovačke evangeličke crkve • Počinje tretiranje korova po kanalima u atarima Srema • Gimnazijalci organizovali Uskršnji bazar • U četvrtak prva utakmica finala plejofa između odbojkašica Jedinstva i TENT-a • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 07.02.2021.
Odbojkašice Jedinstva savladale Klek Zrenjanin 3:0

Odbojkašice Jedinstva su u 15. kolu Superlige Srbije savladale Klek iz Zrenjanina sa 3:0. Uprkos rezultatu, pobeda staropazovčaniki uopšte nije bila laka. Ono što je obeležilo utakmicu su padovi u igri odbojkašica Jedinstva gde su One svojim greškama vraćale protivnika u meč.

Prvi set je bio popriličan egal, da bi se tek u finišu Jedinstvo odvojilo 25:22. U drugom se videla razlika u kvalitetu i Sremice dobijaju sa 25:18. U trećem setu ponovo puno grešaka domaćih odbojkašica, naročito pri servisu ali sa druge strane ni gošće iz Zrenjanina ne zaostaju u tome. Na kraju 25:21, i konačnih 3:0 za bitnu pobedu Jedinstva.

U narednom kolu Jedinstvo gostuje na Ubu a Klek Zrenjanin na svom terenu dočekuje TENT iz Obrenovca.