(022) 310-011, 310-171
LIVE: TV ( web ) | Radio
VESTI: Godišnjica NATO bombardovanja obeležava se i u Staroj Pazovi polaganjem venaca na spomenik mladićima koji su izgubili živote pre 20 godina braneći otadžbinu • Uhapšen Staropazovčanin koji je sakrio drogu u donji veš • Usvojen Statut opštine Stara Pazova • Feniks obeležio 25 godina postojanja • Odbojkaši Jedinstva izgubili od Spartaka 0:3. Sledi grčevita borba za plej-of • Sunčano, temperatura od 3 do 17 stepeni •
Sport 30.12.2018.
Stari Banovci
Alasi poraženi na kraju 2018. godine

Košarkaši Dunava poraženi su u 15. kolu Košarkaške lige Srbije od ekipe „Dinamik VIP PAY“ iz Beograda 72:82. Starobanovčani su odličnom serijom otvorili utakmicu i u pojedinim momentima prve četvrtine imali prednost od 12 poena prednosti (18-6), međutim nakon „time-out“ iskusnog trenera Vladimira Đokića, Dinamik je uspeo do kraja četvrtine da izjednači 22:22. Prvi minuti druge četvrtine pripali su gostima sa Dorćola, međutim Dunav je imao odgovor a publika u hali „Park“ u Staroj Pazovi mogla je da uživa u dobroj košarci. Zanimljiva činjenica je da su ekipe bile izjednačene u toj meri, da su i prva i druga četvrtina završene identičnim rezultatom pa je na poluvremenu na semaforu pisalo 44:44. Može se reći da je utakmicu odlučila sa jedne strane dobra i kvalitetna klupa gostiju, odnosno greške igrača Dunava koje se u ovakvim utakmicama ne praštaju. Igrači Dinamika koji su ulazili sa klupe postigli su čak 53 poena, što je više nego polovina ukupnih poena koje su postigli na utakmici, predvođeni Mirkom Đerićem koji je upisao 18 poena, uz sjajan šut za tri poena 5/7. Sa druge strane, u ekipi Alasa najefikasniji je bio Bogdan Dragović koji je upisao 22 poena, ali mora se napomenuti negativan skor kao igrač sa najviše grešaka, ukupno sedam. Publika je imala priliku da gleda dobar meč i bude zadovoljna prikazanim, mada bi užitak bio potpun da je Dunav pobedom zaokružio 2018. godinu.