VESTI: Počinje rekonstrukcija asfalta u centru Stare Pazove: Biće gužve u centru narednih desetak dana • U toku 11. Međunarodni kamp za mlade lidere u dijabetesu u Novoj Pazovi • Podela besplatnih autosedišta za decu: U petak u Domu kulture u Novim Banovcima od 13 do 14 za decu iz Podunavlja • Otvoren Second hand bazar u Parohijskom domu Slovačke evangeličke crkve • Počinje tretiranje korova po kanalima u atarima Srema • Danas uništavanje neeksplodiranih ubojnih sredstava u Batajnici • Odbojkašice Jedinstva pobedom započele finalnu seriju plejofa • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 28.02.2019.
ZAUSTAVLJENA SERIJA ODBOJKAŠICA: Železničar Lajkovac - Jedinstvo 3:1

Nisu uspele da nastave pobedonosni niz odbojkašice Jedinstva, i upišu i petu uzastopnu pobedu u mini ligi plej-ofa, zaustavljene su u Lajkovcu posle četiri odigrana seta.

Odbojkašice Železničara imale su imperativ više pred svojom publikom, da nanesu prvi poraz staropazovčankama, u tome su uspele ali tek nakon teške borbe u prva tri seta.

Koliko je bilo nezivesno, pokazuje rezultat po setovima, prva dva dobile su domaće odbojkašice sa 25:23, Jedinstvo je uzvratilo u trećem identičnim rezultatom 23:25, ali to je bilo sve što su staropazovčanke uspele da pruže u ovoj utakmici.

Četvrti set rutinski su u svoju korist 25:18 rešile odbojkašice Železničara. Uprkos porazu u Lajkovcu, odbojkašice Jedinstva i dalje su lideri na tabeli nakon 5. kola, obzirom da je Crvena Zvezda poražena u Obrenovcu od ekipe TENT-a sa 3:0 u setovima.