VESTI: JP "Putevi Srbije": Budite oprezni zbog kiše koja će se lediti pri tlu! • Vojčani za doček Srpske Nove Godine biraju najuspešnije sugrađane • Prosečna plata u 2025.godini u opštini Stara Pazova je iznosila 103.975 dinara • Polomljene klupe i kante: Sve češći primeri vandalizma u Staroj Pazovi • Košarkaši Dunava savladali Loznicu u gostima • Jutro u velikom minusu, najviša dnevna 0 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 21.06.2020.
NEZVANIČNI REZULTATI: Kako bi mogao da izgleda lokalni parlament?

Prema podacima iz izbornog štaba opštinskog odbora SNS-a, lista „Aleksandar Vučić – Za našu decu“ imaće apsolutnu većinu, odnosno pripašće joj više od 2/3 mesta u lokalnom parlamentu.

Pored SNS-a predstavnike u Skupštini Opštine Stara Pazova će imati liste „Ivica Dačić-SPS-JS-Dragan Marković Palma“ (5 od 53) „Izbor za našu opštinu- Milan Turanjanin“ (4 od 53), „Pokret za opštinu Nova Pazova- Ana Pejović – Stanković“ (3 od 53), dok su „Zelena Stranka – Dušan Kandić“ i Grupa građana Podunavlje na granici cenzusa i ukoliko uđu u skupštinu imaće po dva predstavnika. Preostale liste su ispod cenzusa i neće imati predstavnike u lokalnoj skupštini.

Naravno, konačnu reč kada su u pitanju procenti i mandati osvojeni na izborima imaće opštinska izborna komisija nakon detaljnog prebrojavanja i obrade svog izbornog materijala.