VESTI: Policija zaplenila drogu u Staroj Pazovi i uhapsila osumnjičenog • Od 13. oktobra pokretni mamograf u Novoj Pazovi • Počela izgradnja biciklističko-pešačke staze od Vojke ka Novoj Pazovi • Raspisan javni poziv za podnošenje zahteva za dodelu besplatnih dečijih auto-sedišta • Počela izgradnja biciklističko-pešačke staze od Vojke ka Novoj Pazovi • Dunav poražen posle produžetka – Sloven slavio u Staroj Pazovi • Karate klub “Mladost” iz Nove Pazove najbolji na Prvenstvu Vojvodine za kadete i juniore • Vreme promenljivo oblačno, maksimalna do 18 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 06.07.2020.
NOVOOTVORENE KOVID AMBULANTE: Počeli pregledi, više pacijenata Krnješevcima nego u Surduku

Zbog ravnomernije pokrivenosti cele teritorije i efikasnije angažovanosti zaposlenih, novootvorene kovid ambulante Doma zdravlja "Dr J.J. Zmaj" se nalaze u Surduku i Krnješevcima.

Za otvaranje ove dve ambulante u staropazovačkom domu zdravlja su se odlučili, kako bi se rasteretila kovid ambulanta u Staroj Pazovi gde je poslednjih dana primetan nagli priliv pacijenata a sa ciljem da ljudi koji su sa simptomima i malaksali što manje čekaju i da što pre dobiju dijagnostiku.

U kovid ambulantu u zdravstvenoj stanici u Surduku, u ponedeljak ujutro bilo je nekoliko pacijenata koji dolaze sa područja celog Podunavlja, dok je za područje Nove Pazove, Vojke i Krnješevca nadležna novootvorena kovid ambulanta u zdravstvenoj stanici u Krnješevcima, gde je bio primetan veći broj pacijenata.

Dve novootvorene ambulante su u malim mestima, gde je manji broj stanovnika i manja je opterećenosti tih ambulanti redovnim pregledima, te se Surdučani i Krnješevčani za redovne preglede pripojeni Belegišu i Vojki.

Kovid ambulante u Surduku i u Krnješevcima će raditi svakim radnim danom i subotom od 7 do 13 časova, dok je radno vreme kovid ambulante u Staroj Pazovi radnim danom od 7 do 17 a subotom od 8 do 12 časova.

Antituberkolozni dispanzer sa ulazom iz gradskog parka u Staroj Pazovi ostaje kovid za područje Stare Pazove i Golubinaca.

Brojevi telefona kovid ambulante u Surduku je 371–415 i 062/763-393, kovid ambulante u Krnješevcima 2391-115 i 062/762-804, dok je broj kovid ambulante u Staroj Pazovi ostaje isti 310-284 i 062/763-520.