VESTI: CSR Stara Pazova: Otvoren "Dnevni boravak" za rad sa decom sa poremećajem u ponašanju • Od Stare Pazove do Subotice za manje od sat vremena, brza pruga mogla bi da bude otvorena već u decembru • U četvrtak počinje prolećni raspust za đake na teritoriji Vojvodine • U sredu isključenje struje u Staroj Pazovi • U toku upis dece u "Poletarac" • U novopazovačkoj biblioteci organizovano druženje učenika sa pesnikinjom za decu Tatjanom Pupovac • Odbojkašice Jedinstva savladale Omladinac u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa • VREME: Sunčano, temperatura do 20 stepeni. • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 24.01.2021.
Odbojkašice Jedinstva izgubile od Železničara u Staroj Pazovi 1:3

U 13. kolu Superlige Srbije za odbojkašice u Staroj Pazovi ekipa Železničara iz Lajkovca savladala je domaće odbojkašice Jedinstva sa rezultatom 1:3. Bila je to utakmica u kojoj su se prilično ujednačeno takmičile mladost i iskustvo o čemu govori i rezultat prvog seta 26:28 za gošće iz Lajkovca. Utakmica gde su i jedan i drugi tim imali svoje šanse.

U drugom setu mlade odbojkašice Jedinstva pokazuju svoj kvalitet za 25:18, međutim u trećem setu uprkos dobroj igri domaćih odbojkašica, igrači Železničara dobijaju tesno na iskustvo i kvalitet 22:25. U četvrtom setu nije mnogo falilo za tajbrejk, ali gošće iz Lajkovca su stabilnije u finišu za 22:25 i konačnih 3:1 u setovima.

U sledećem kolu ekipa Jedinstva igraće u Beogradu sa ekipom Partizan Soccer dok će Železničar igrati u Obrenovcu derbio protiv ekipe TENT-a.