VESTI: Kiša i pad temperature spas za poljoprivredu • JKP "ČISTOĆA": Građani, odlažite pravilno otpad u kontejnere • U petak vanredna akcija dobrovoljnog davanja krvi u Big centru • Vreme: zahlađenje s kišom, temperatura do 20 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 14.10.2021.
Uhapšen šezdesetojednogodišnji biciklista zbog vožnje sa 2,15 promila alkohola u krvi

U Staroj Pazovi uhapšen je šezdesetjednogodišnji biciklista sa 2,15 promila alkohola u organizmu. Njemu je određeno zadržavanje do istrežnjenja nakon čega će, zbog izvršenog saobraćajnog prekršaja, biti priveden nadležnom prekršajnom sudu.


Apeluje se na sve vozače da ne konzumiraju alkohol ukoliko voze i da poštuju ostale saobraćajne propise, u cilju svoje i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju.