VESTI: Policija zaplenila drogu u Staroj Pazovi i uhapsila osumnjičenog • Od 13. oktobra pokretni mamograf u Novoj Pazovi • Počela izgradnja biciklističko-pešačke staze od Vojke ka Novoj Pazovi • Raspisan javni poziv za podnošenje zahteva za dodelu besplatnih dečijih auto-sedišta • Počela izgradnja biciklističko-pešačke staze od Vojke ka Novoj Pazovi • Dunav poražen posle produžetka – Sloven slavio u Staroj Pazovi • Karate klub “Mladost” iz Nove Pazove najbolji na Prvenstvu Vojvodine za kadete i juniore • Vreme promenljivo oblačno, maksimalna do 18 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Ekonomija Stara Pazova 02.02.2022.
Cena povratne vozne karte od Novog Sada do Beograda biće 1.600 dinara

Cena povratne karte brzim vozom koji će saobraćati od Novog Sada do Beograda biće 1.600 dinara, a u jednom pravcu 1.000 dinara. To je izjavio generalni direktor Srbija voza Jugoslav Jović. On je objasnio da će to biti cena karte za direktnu vožnju od Beograda do Novog Sada ili obrnuto, u vozu koji neće imati usputna stajanja i koji će imati ketering.


Jović je objasnio da će na relaciji od Novog Sada do Beograda saobraćati tri tipa voza - jedan koji neće imati stanice, drugi koji će stajati na svim stanicama i treći koji će stajati na nekim stanicama, odnosno samo na stanici Stara Pazova.


Cene karata u vozovima koji će imati usputne stanice još uvek nisu precizirane, rekao je Jović.


Naveo je da je u Srbiju za sada stigao jedan brzi voz koji razvija brzinu i do 200 kilometara na sat, a da se očekuju još dva takva voza.


Jović je dodao da će vozovi imati besplatan wi-fi, mini bar, poseban deo za velike prtljage i posebno mesto za osobe sa posebnim potrebama.