VESTI: Počeo sa radom javni prevoz u opštini Stara Pazova - uvedeno osam autobuskih linija • Radovi na putu Golubinci–Popinci do kraja avgusta, moguć usporen saobraćaj • Od 20. do 22. jula ispiranje vodovodne mreže u Novoj Pazovi • Uklonjene divlje deponije u Novim Banovcima • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Život Stara Pazova 09.02.2022.
Prošlo je 5 godina kako se Stefan Subotić iz Belegiša bori sa limfoblastnom leukemijom

Prošlo je 5 godina kako se Stefan Subotić iz Belegiša bori sa limfoblastnom leukemijom. Stigle su nove informacije iz Kila i Flenzburga, gde se mladi Stefan leči već neko vreme. Stefanova transplatacija CAR-T ćelijama je uradila ono što je trebala. Uništene su ćelije raka. Ali koštana srž ne radi.


Neophodna je nova terapija majčinim ćelijama, kako bi se koštana srž podstakla da stvara sve što treba, kako bi došlo do izlečenja.


Ovaj novi zahvat iziskuje novih 50.000 evra i novu finansijsku pomoć.


Pošaljite za Stefana -  360 na 3030.