VESTI: JP "Putevi Srbije": Budite oprezni zbog kiše koja će se lediti pri tlu! • Vojčani za doček Srpske Nove Godine biraju najuspešnije sugrađane • Prosečna plata u 2025.godini u opštini Stara Pazova je iznosila 103.975 dinara • Polomljene klupe i kante: Sve češći primeri vandalizma u Staroj Pazovi • Košarkaši Dunava savladali Loznicu u gostima • Jutro u velikom minusu, najviša dnevna 0 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 02.11.2022.
Večeras u Staroj Pazovi dve utakmice Kupa Srbije za odbojkašice: Jedinstvo - Inđija i Omladinac - Partizan EFBET

Sve četiri utakmice četvrtfinala 57. Kupa Srbije 2022/2023 u konkurenciji odbojkašica odigraće se 2. novembra. U četvrtfinalnim mečevima će se sastati Jedinstvo – Inđija, Ub – Srem, Železničar – TENT i Omladinac – Partizan EFBET. 


U četvrtfinalu Kupa Srbije igra se jedna utakmica, a pobednici će izboriti plasman u polufinale. Jedinstvo Stara Pazova i Omladinac Novi Banovci utakmice četvrtfinala igraju u hali Jedinstvo u Staroj Pazovi od 18 časova odnosno 20 časova i 30 minuta.