VEST: "Gastro Srem" u Novoj Pazovi od 6. do 8. septembra u TC Big Pazova • Od 01.09. do 31. 10. počinje akcija Najbolјa cena u oko 2.500 maloprodajnih objekata.• RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 15.02.2023.
Nakon neizvesne utakmice odbojkaši Jedinstva izgubili od Kraljeva

Sinoć su u odloženoj utakmici 14. kola BPŠ Superlige Srbije, odbojkaši Jedinstva poraženi od ekipe Ribnice iz Kraljeva sa 1:3 (25:18, 23:25, 20:25, 21:25).

Iako su sjajno otvorili meč i poveli sa 1:0 u setovima, naredni set kraljevčani su pojačali ritam, došli do svoje igre i izjednačili na 1:1. Dosta uzbuđenja i drame viđeno je u trećem setu, koji je mogao lako da se prelomi u korist Jedinstva, međutim u samoj završnici seta odbojkaši Ribnice bili su daleko mirniji i taj set priveli kraju u svoju korist, da bi na kraju došli do pobede od 3:1.

U narednom 17. kolu, Jedinstvo gostuje poslednjeplasiranoj ekipi Spartaka u Ljigu koja se već gotovo oprostila od Superlige, međutim ista će sigurno tražiti pobedu protiv Jedinstva, a sa druge strane Jedinstvo će pokušati da zadrži osmu poziciju na tabeli koja vodi u play-off.

Najefikasniji igrač na utakmici bio je iskusni Mladen Bojović iz redova Ribnice sa 26 osvojenih poena, dok je u Jedinstvu korektor Tomo Micić upisao 17.