VESTI: JP "Putevi Srbije": Budite oprezni zbog kiše koja će se lediti pri tlu! • Vojčani za doček Srpske Nove Godine biraju najuspešnije sugrađane • Prosečna plata u 2025.godini u opštini Stara Pazova je iznosila 103.975 dinara • Polomljene klupe i kante: Sve češći primeri vandalizma u Staroj Pazovi • Košarkaši Dunava savladali Loznicu u gostima • Jutro u velikom minusu, najviša dnevna 0 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Nova Pazova 05.07.2023.
Vandalizam u vrtiću u Novoj Pazovi

Noćas su u vrtiću "Bubamara" u Novoj Pazovi vandali razvalili ogradu i napravili štetu u dvorištu predškolskog objekta. Kako saznaje RTV Stara Pazova u PU Poletarac, ovo nije prvi put da nepoznata lica uz toku noći neovlašćeno ulaze u dvorište vrtića pri čemu uništavaju mobilijar.



Noćas su polomljene ograde na stepeništu i na terasama, ulubljeni su oluci i u toku ove poslednje provale napravljena je najveća šteta.



Olga Knežević, psiholog –stručni saradnik u PU Poletarac kaže da se ovakve situacije dešavaju već duže vreme.  Dežurno osoblje, domar, spremačice i sestre na preventivi pregledaju svako jutro dvorište gde nalaze smeće, čak i špriceve, i počiste nered kako deca i roditelji ne bi zatekli neprijatne scene a deca u toku boravka ne prilaze oštećenim klupama i spravama za igru da se ne bi povredila.



Na objektu se nalaze sigurnosne kamere, o svemu je obaveštena policija i nadaju se da će počinioci biti pronađeni,  jer sve što se nalazi u dvorištu objekta predstavlja javno dobro i namenjeno je mališanima.