VEST: Andrej Simendić iz Stare Pazova najbolji recitator u Srbiji • U ponedeljak u Vojki i Staroj Pazovi isključenje struje • U Vojki međunarodno takmičenje u aeromodelarstvu • FUDBAL: Jedinstvo ponovo prvo, Dunav se ipak spašava • Rukometašice Mladosti završile sezonu među pet najboljih timova u državi • ŽFK Prave Dame ponovo izborile prvoligaški status • Odbojkašice Omladinca iz Novih Banovaca šampionke Srbije u konkurenciji kadetkinja • Vreme: oblačno, temperatura do 17 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Kultura Stara Pazova 18.10.2023.
Nastavlja se ciklus koncerata klasične muzike: U petak u Slovačkoj evangeličkoj crkvi kvartet kontrabasa

Ciklus koncerata klasične muzike Centra za kulturu Stara Pazova i mr Ljubinka Lazića u petak će biti nastavljen nastupom kvarteta kontrabasa Bassonegro.


Kvartet je formirao mr Veljko Belević 2007.godine, od studenata iz klase sa Muzičke akademije – Cetinje, a danas su to afirmisani umetnici – Veljko Belević, Ljubinko Lazić, Slaven Turusković i Predrag Vujović.


Kvartet je ostvario nastupe  po gradovima Crne Gore kao i u Novom Sadu, Beogradu, Nemačkoj i Belgiji.Koncert će biti održan u Slovačkoj evangeličkoj crkvi u Staroj Pazovi od 20 časova. Ulaz je besplatan.