VESTI: Postavljene nove moderne kante za otpad na više lokalcija u Staroj Pazovi • Odvoženje kabastog otpada u opštini Stara Pazova od sledeće nedelje • U Gimnaziji “Branko Radičević“ održana je radionica posvećena interkulturalnoj razmeni učenika • Tribina o internet nasilju u Staroj Pazovi: Svako treće dete ima negativno iskustvo na mrežama • Gimnazijalke šampionke Srbije u odbojci! • U subotu komšijski derbi u Staroj Pazovi Jedinstvo – Inđija • Sunčano i vetrovito • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Kultura Stara Pazova 26.10.2023.
Sutra počinje Pozorišni lovor

Stara Pazova će od sutra biti domaćin 53. smotre dramskog stvaralaštva Slovaka u Vojvodini na kojoj će u takmičarskom delu nastupiti 6 predstava. U okviru zvaničnog otvaranja, u holu pozorišta će biti postavljena izložba povodom 20 godina postojanja Slovačkog vojvođanskog pozorišta koje će kao gostujući sutra odigrati komediju Kamena stazica u kojoj igraju i Staropazovčani – Marina Bako i Zdenko Kožik.


Od subote su na programu takmičarske predstave. U subotu dolaze amateri iz Pivnica, u nedelju iz Kovačice i Vojlovice, u sredu 1. novembra  će staropazovačko pozorište VHV odigrati predstavu Kovači, u petak 3. novembra nastupa pozorište iz Bačkog Petrovca i Novog Sada a zatvaranje je na programu u subotu, 4. novembra.