VEST: Andrej Simendić iz Stare Pazova najbolji recitator u Srbiji • U ponedeljak u Vojki i Staroj Pazovi isključenje struje • U Vojki međunarodno takmičenje u aeromodelarstvu • FUDBAL: Jedinstvo ponovo prvo, Dunav se ipak spašava • Rukometašice Mladosti završile sezonu među pet najboljih timova u državi • ŽFK Prave Dame ponovo izborile prvoligaški status • Odbojkašice Omladinca iz Novih Banovaca šampionke Srbije u konkurenciji kadetkinja • Vreme: oblačno, temperatura do 17 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 07.04.2024.
Porazi Podunavca i Omladinca, Jedinstvo odigralo nerešeno sa Kabelom

U 21. kolu Srpske lige grupa Vojvodina, Jedinstvo je u Novom Sadu igralo bez golova sa Kabelom 0:0. Podunavac je u Belegišu izgubio od Naftagasa iz Elemira 1:3, a Omladinac u Bačkoj Palanci od OFK Bačke sa 3:0. Novobanovčani su 8. Podunavac 9. a Jedinstvo 13. na tabeli.



U 21. kolu Vojvođanske lige grupa Jug, Radnički je doživeo 5. poraz ovog proleća u Beški od Hajduka 1:0, Dunav iz Starih Banovaca je izvukao bod na teškom gostovanju u Rumenki gde je igrao nerešeno sa Jedinstvom 1:1, dok je Jadran u Golubincima deklasiran od strane lidera, Hajduka iz Divoša 0:5. Dunav je 7. Jadran je 8. a Radnički 11. na tabeli.



U 21. kolu Sremske lige, Sremac iz Vojke u Deču sa istoimenim klubom igrao nerešeno 1:1 i trenutno je 11. na tabeli.