VESTI: Zaplenjen amfetamin u Inđiji, uhapšen osumnjičeni • U četvrtak isključenje struje u Novim Banovcima i Starim Banovcima• Pokretni mamograf postavljen u Novoj Pazovi • Hor ISON iz Novog Sada gost na 124. poselu „Feniks i prijatelji“ • KK "Mladost" osvojio 18 medalja na turniru "Beogradski pobednik" • Vreme sunčano. maksimalna temperatura do 18 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Kultura Stara Pazova 20.05.2024.
Godišnji koncert FA Klasje

Pod nazivom "Hvala Bogu, baš mi je dobro!" u subotu je u Staroj Pazovi održan godišnji koncert FA Klasje, prvog ansambla SKUD "Heroj Janko Čmelik", koji pod ovim imenom radi već 32 godine. Koncert je bio u znaku šaljive koreografije o svadbenim običajima, tako da je ceo program koncipiran u veselom duhu, od koreografija do pesama solista, ali i narodnog orkestra. Kao gosti nastupili su najmlađi igrači pazovačkog društva Čmelik. Šaljivoj atmofesferi programa doprineo je i moderator, glumac Igor Piskla.


Kako je rekao Zlatko Ruman, umetnički rukovodilac i koreograf, bila je ovo svojevrsna generalna proba pred festival "Tancuj, tancuj" u Gložanu za mesec dana a na kome će pazovačko Klasje nastupiti upravo sa koreografijom "Hvala Bogu, baš mi je dobro!"