Košarkaši Dunava iz Starih Banovaca doživeli su još jedan poraz na gostovanju u drugoj MLS, ovaj put u Pirotu.
Alasi su dobro otvorili meč i posle 7 minuta stekli dvocifrenu prdnost (18:8), ali je usledila snažna reakcija domaćih i prva četvrtina je završena izjednačenim rezultatom (23:23).
U drugoj četvrtini viđena je najvećim delom izjednačena borba, sa smenjivanjem u vođstvu, da bi Alasi nošeni dobrim šutem za 3 poena Vuka Đorđevića (5/5), otišli na veliki odmor sa prednosti od 5 poena (41:46).
U drugom poluvremenu su igrači Pirota pokazali sjajan šuterski repertoar i sa ubačenih 10 trojki praktično rešili ovaj susret u svoju korist konačnim rezultatom Pirot - Dunav 91:83.
Košarkaše Dunava u četvrtak (13.2.2025.) od 20 i 45h u Hali Čair u Nišu očekuje meč četvrtfinala Kupa Radivoj Korać protiv ekipe Mega Superbet.