Iako je kalendarski još uvek zima, sunce i toplo vreme demantuju to. Polako dolazi i vreme za prolećno čišćenje kuće, a ako imate stvari koje su lepe i funkcionalne, ali vam nisu potrebne - imamo ideju šta da radite sa njima. U Staroj Pazovi i ove godine održaće se tradicionalni Second hand bazar.
“Odlučili smo se da malo ranije krenemo sa bazarom, jer je zima bila blaga i proleće nam već kuca iako je tek februar. S toga smo rešili da bazar bude od 10. marta u starom Parohijskom domu”, istakla je Ana Malko, koordinatorka bazara.
Prikupljanje stvari vrši se u novom Parohijskom domu u Staroj Pazovi, ponedeljkom i četvrtkom.
Bazar organizuju vredne članice udruženja žena Tabita pri Evangelističkoj crkvi, a cene ostaju simbolične. Biće ovo 34. put kako se organizuje Bazar koji ima humanitarni cilj.