VEST: U sredu u više mesta u staropazovačkoj opštini isključenje struje • Poljoprivrednici Stare Pazove su i ove godine organizovali akciju ravnanja atarskih puteva • Staropazovčanka Aleksandra Havran u miksu sa Aleksom Rakonjcem osvojila evropsko srebro • Odbojkašice Jedinstva savladale Radnički Blasters 0:3 • Karate klub Mladost najuspešniji na trofeju Stare Pazove • Vreme: temperatura do 19 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Kultura Stara Pazova 04.03.2025.
Dođite da promuknemo zajedno! Grupa „Valentino“ u petak u Staroj Pazovi 


U Pozorišnoj sali u Staroj Pazovi 7. marta, uoči dana žena, publika će imati priliku da sluša kultnu Sarajevsku pop rock grupu „Valentino“. „Volim te još“, „Oka tvoja dva“, „Bez tebe“, „Samo sklopi okice“, „Idu ptice selice“, samo su neki od hitova koji će se u Staroj Pazovi pevati u glas.


“Na koncertu će biti presek svih starih pjesama koje ljudi pamte i vole i po neka nova da vide gde smo sad u kreaciji. To će biti koncert od igle do lokomotive – za sve generacije, a naši koncerti se zovu Dođite da promuknemo zajedno, to je neka naša parolica”, istakao je za RTVSP Zijo Valentino, Frontmen benda “Valentino”.



Grupa “Valentino” nastupala je pre 14 godina na ovom mestu, ali i na Staropazovačkom trgu, te će ovo biti prilika da se ponove upravo te večeri.


Karte možete kupiti na blagajnama CZK Stara Pazova po ceni od 1300 dinara. Koncert je zakazan za 20 časova.