VESTI: Policija zaplenila drogu u Staroj Pazovi i uhapsila osumnjičenog • Od 13. oktobra pokretni mamograf u Novoj Pazovi • Počela izgradnja biciklističko-pešačke staze od Vojke ka Novoj Pazovi • Raspisan javni poziv za podnošenje zahteva za dodelu besplatnih dečijih auto-sedišta • Počela izgradnja biciklističko-pešačke staze od Vojke ka Novoj Pazovi • Dunav poražen posle produžetka – Sloven slavio u Staroj Pazovi • Karate klub “Mladost” iz Nove Pazove najbolji na Prvenstvu Vojvodine za kadete i juniore • Vreme promenljivo oblačno, maksimalna do 18 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Kultura Stara Pazova 03.05.2025.
Uspeh dečjih pozorišta na zonskoj smotri: Najbolji Klub ranoranilaca

Prvo mesto na zonskoj smotri dečijeg scenskog stvaralaštva ravnopravno dele predstave "Klub ranoralica" dramske sekcije OŠ „Heroj Janko Čmelik“ iz Stare Pazove i  „Ana u zemlji kišobrana“ OŠ „Jovan Popović iz Sremske Mitrovice.


Diplomu za originalni dramski tekst dobila je Tatjana Domonji za predstavu „Zvonotres“ Dramske sekcije OŠ „Simeon Aranicki“ Stara Pazova, diplomu  za adaptaciju filmskog scenarija Ivan Ječmen i Aleksander Maćerak za predstavu „Klub ranoranilaca“ dramske sekcije OŠ „Heroj Janko Čmelik“ iz Stare Pazove dok je za najbolji scenski govor nagrađen ansambl predstave „Dobrila i Leposava“Amaterskog pozorišta „Pepo Krsto“ iz Surduka.


Među nagrađenima za najbolja glumačka ostvarenja nalazi se i Anastasija Grubač – za ulogu Leposave u predstavi „Dobrila i Leposava“,  dok su pohvale od učesnika iz opštine Stara Pazova dobili: Anastasiji Kužet – za ulogu Matematike u predstavi „Zvonotres“ škole Aranicki, Leona Zolnjan – za ulogu Direktorke u predstavi „Klub ranoranilaca“  i  Petra Kolar – za ulogu Nastavnice u predstavi „Klub ranoranilaca“ Dramske sekcije škole Čmelik.