VESTI: JP "Putevi Srbije": Budite oprezni zbog kiše koja će se lediti pri tlu! • Vojčani za doček Srpske Nove Godine biraju najuspešnije sugrađane • Prosečna plata u 2025.godini u opštini Stara Pazova je iznosila 103.975 dinara • Polomljene klupe i kante: Sve češći primeri vandalizma u Staroj Pazovi • Košarkaši Dunava savladali Loznicu u gostima • Jutro u velikom minusu, najviša dnevna 0 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info ostalo 26.05.2025.
Predstojeći radovi na putu kod naplatne stanice Šimanovci iz smera Sremske Mitrovice


Od 28. do 30. maja iz smera Sremske Mitrovice, neposredno pre nailaska na zonu radova a nakon prolaska čeone naplatne stanice Šimanovci, vozila će se usmeravati na suprotnu kolovoznu traku, gde će koristiti preticajnu traku za kretanje u smeru ka Beogradu.


Za saobraćaj će biti zatvorene vozna i zaustavna traka ka Beogradu sa mogućnosti isključenja na petlji “Šimanovci” , za šta su obezbeđeni prodori kroz zonu gradilišta.

Od 30. maja do 02. juna na istoj deonici će se vozila usmeravati na suprotnu kolovoznu traku, gde će koristiti preticajnu traku za kretanje u smeru ka Beogradu. Za saobraćaj će biti zatvorene vozna i zaustavna traka ka Beogradu I NEĆE BITI MOGUĆA ISKLJUČENJA I UKLJUČENJA na petlji “Šimanovci”, za šta je predviđeno postavljanje saobraćajne signalizacije.