VESTI: Gradski prevoz glavna tema pazovačke skupštine • JKP "ČISTOĆA": Očišćen put ka Petrović Salašu • U sredu, četvrtak i petak isključenje struje u Novoj Pazovi• Domaći film "Obraz" i "Sunđer Bob" na repertoaru bioskopa u Staroj Pazovi u ponedeljak i utorak • Radnički slavio u opštinskom derbiju nad Jadranom 3:0 • Važna pobeda odbojkašica Jedinstva u Lajkovcu 3:2! • Hitno potrebna pomoć Nikolini Bogatinović iz Krnješevaca. Pošaljite SMS sa brojem 1898 na 3030 za nastavak njenog lečenja • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 18.02.2026.
Zaštitnik građana traži od „Srbijagasa“ objašnjenje o pretplatama potrošača „Gas Feromonta“

Postupajući po zahtevima građana, Zaštitnik građana obratio se Javnom preduzeću Srbijagas u vezi sa računima koje su građani izmirili prema privrednom društvu Gas Feromont a.d.


Naime, kod pojedinih potrošača se pojavila zabrinutost zbog pretplaćenih iznosa koje su mesecima uplaćivali ovom snabdevaču a koji se nakon preuzimanja Gas Feromonta od strane Srbijagasa više ne evidentiraju na računima.


Od „Srbijagasa“ je zatraženo zvanično izjašnjenje i dostavljanje svih relevantnih informacija kako bi građanima bile pružene jasne i potpune informacije u vezi sa navedenim pitanjem.


Iz institucije Zaštitnika građana poručuju da će javnost biti blagovremeno obaveštena o odgovoru koji bude dostavljen.


Podsetimo, nedavno je generalni direktor Srbijagasa Dušan Bajatović izjavio da građani ne smeju biti oštećeni zbog pretplate kod Gas Feromonta i da će se pronaći rešenje nakon detaljne analize poslovne dokumentacije Gas Feromonta.