VESTI: U subotu iznošenje kabastog otpada u Staroj Pazovi, Golubincima i Petrović salašu • Jana Šobot – Jašo, učenica generacije u školi Čmelik • Počinje 32. smotra dečjeg dramskog stvaralaštva Slovaka u Vojvodini • U subotu godišnji koncert plesnog studija Dance Star Pazova - Puls života • Omladinac se u Pančevu oprašta od srpskoligaškog društva • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Život Stara Pazova 04.04.2026.
Humanost na delu u Staroj Pazovi! Na prvom pazovačkom buvljaku velika posećenost! 

Na Trgu dr Zorana Đinđića u Staroj Pazovi danas i sutra se održava humanitarni buvljak, koji je ove subote okupio veliki broj građana spremnih da pokažu solidarnost i podršku onima kojima je najpotrebnije.


Ovu akciju organizovali su udruženje „Zagrli srcem-Nikola Vulinović”, Bumerang bar i verska nastava, sa ciljem prikupljanja pomoći za decu Veljka, Vanju, Nikolinu i Vasilija, koji se bore sa teškim bolestima.


Ovogodišnji prvi humanitarni buvljak okupio je više od 30 izlagača, koji su posetiocima ponudili raznovrstan sadržaj - od rukotvorina, garderobe i igračaka, do hrane, slatkiša i osvežavajuće limunade.


Sunčano vreme dodatno je doprinelo prijatnoj atmosferi, pa je Trg bio ispunjen porodicama, decom i osmesima.


Najmlađi su uživali u dvorcima na naduvavanje i školici sporta, dok su odrasli imali priliku da podrže ovu humanitarnu akciju kupovinom proizvoda.


Organizatori poručuju da je cilj ovog događaja da se zajednica okupi i pokaže koliko malo može značiti mnogo kada se udružimo.


Humanitarni buvljak traje i sutra, a svi sugrađani pozvani su da dođu, uživaju i svojim doprinosom pomognu deci kojoj je podrška najpotrebnija.