VESTI: "Karavan roditeljstva" posetio u Staru Pazovu • ČISTOĆA: Jesenje orezivanje drveća i čišćenje opalog lišća • SVETI VRAČI: Dom zdravlja u Staroj Pazovi obeležio krsnu slavu • DOBROVOLJNO DAVANJE KRVI: U nedelju u Novoj Pazovi • U subotu koncert KUD-a Izvor u Starim Banovcima • Revija guslara u subotu u Novoj Pazovi • Košarkaši Dunava u subotu protiv nepobedive Kolubare LA 2003 (hala „Park“, 19h) • Jedinstvo na teškom gostovanju u Pančevu, opštinski derbi u Novoj Pazovi: Radnički – Podunavac (subota, 13h) • Vreme maglovito, maksimalna temperatura do 12 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 25.07.2018.
Akcija Univerexporta: Ne za plastične kese i Da za Nurdor

Podatak da svakoga dana jedno dete u Srbiji oboli od raka, a svake nedelje jedno dete umre od te bolesti sam po sebi je dovoljno velik motiv da se Grupa Univerexporta uključi u napore Nurdora - nacionalnog udruženja za decu obolelu od raka i humanitarnom aktivnošću utiče na podboljšanje uslova živote obolele dece i njihovih najbližih.
Od 26.jula do 26. avgusta Univerexport zajedno sa svojim potrošačima ima priliku da kaže "Recite Ne plastičnoj kesi i nešto dobro će da se desi". Kampanja u trajanju od jednog meseca podrazumeva da svaki račun na kome nije plastična kesa Univerexport donira 2 dinara udruženju Nurdor.
U Univerexportu će potrošačke kese u narednom periodu koštati 2 dinara, a svi potrošači će tokom promotivnog perioda od 23. do 25. jula biti u prilici da za uslov kupovine viši od 999 dinara ostvare pravo na besplatan Univerexportov ceger. Ceger će kasnije moći da sa sobom u kupovinu i da ne korišćenjem i ne kupovinom plastičnih kesa učine dobro delo za mališane kojih je, nažalost, u Srbiji svakim danom sve više.