VEST: Radnici JKP Čistoća popravljali uličnu rasvetu. Neispravnu uličnu rasvetu možete prijaviti popunjavanjem jednostavnog formulara na sajtu ovog komunalnog preduzeća • Karate klub Mladost briljirao na turniru “Aranđelovac OPEN” • Jadran poražen u Novom Sadu od ekipe Vojvodine sa 6:2 • • Rukometašice Mladosti iz Nove Pazove savladale su ekipu Medicinara iz Šapca sa 20:19 • Održan Sretenjski koncert KUD Mladost sa prijateljima• Akciju dobrovoljnog davanja krvi: u subotu u Staroj Pazovi od 9 do 13 časova u OŠ H.J.Čmelik, u nedelju 23.02. u Golubincima u OŠ od 8 do 10:30 a u Vojki u prostorijama Mesne zejednice od 11:30 do 14 časova. • Vreme hladno, temperatura do 5 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 11.08.2018.
NESREĆA NA PUTU STARA PAZOVA - STARI BANOVCI: Automobilom usmrtio ženu na biciklu

Danas nešto posle 12 časova na državnom putu 2 a reda 127 Stara Pazova – Stari Banovci dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je život izgubila biciklistikinja, kada je na nju naleteo automobil marke "Reno senic" staropazovačkih registracija.
Nezvanično saznajemo da je reč o ženskoj osobi starosti 66 godina iz Belegiša. Osnovni javni tužilac u prisustvu policije izvršio je uviđaj na licu mesta. Uzrok nesreće za sada nije poznat.