VESTI: Do 20. oktobra pojačane mere kontrole u saobraćaju • Od 13. oktobra pokretni mamograf u Novoj Pazovi • U nedelju akcija dobrovoljnog davanja krvi, u Vojki i Golubincima • JKP "Čistoća" nastavlja sa postavljanjem ograda oko kontejnera u staropazovačkim naseljima • Stara Pazova ponovo ima predstavnika na dečijem muzičkom takmičenju "Ritam Evrope" • Odbojkašice Jedinstva pobedile Leskovac 98 • Vreme sunčano. , maksimalna do 18 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 25.03.2019.
I u Staroj Pazovi obeležen Dan sećanja na NATO bombardovanje

Dan sećanja na početak NATO bombardovanja obeležen je juče i u Staroj Pazovi. Porodice poginulih vojnika, predstavnike mesnih organizacija boraca, predstavnike političkog života i pripadnike Vojske Srbije iz 204. vazduhoplovne brigade u Batajnici najpre su u opštinskoj zgradi primili Radoje Blagojević, član Opštinskog veća i Stanko Carić, predsednik Opštinskog odbora SUBNOR-a.

Pozdravljajući prisutne u ime predsednika Opštine i u svoje lično ime, Blagojević je na naglasio da je ovo okupljanje povodom 20 godina i sećanje na bombardovanje SR Jugoslavije od strane NATO alijanse i da im ne treba nikada zaboraviti ovaj zločin.

Zatim je povorka, nakon odane pošte minutom ćutanja položila vence i cveće na spomenik u centru mesta na kome su uklesana imena poginulih vojnika iz staropazovačke opštine - Dušana Ivančevića, Zdenka Bzovskog, Krste Muminovića, Branimira Krnjajića, Vladimira Kovača i Dragana Repije.

U porti hrama Svetog Ilije u Staroj Pazovi, u subotu je ispred spomenika poginulima u ratovima devedesetih održan pomen.